Bizi Takip Edin!
Dil Seçimi:

Biotem Kurumsal Hizmetler

Biotem Temizlik Emlak ve İnşaat Hizmetleri Tic.Ltd.Şti. (Biotem Kurumsal Hizmetler) bir aile şirketi olup, 16/02/1993 tarihinde hizmet sektöründe faaliyet göstermek üzere kurulmuştur.

Geride bıraktığımız yıllar içinde firma referanslarımızda da görüleceği üzere, vermiş olduğumuz hizmetler kapsamında, Türkiye genelinde bir çok kamu kurum ve kuruluşu ile özel sektörün kapalı mekan ve çevre temizlik hizmetleri, tesis yönetim hizmetleri, haşere kontrol hizmetleri, bahçe bakımı ve peyzaj hizmetleri, bordrolama ve destek hizmetleri, personel temini işleri firmamız tarafından yerine getirilmektedir.

Hizmet verdiğimiz tüm yerlerde her zaman önce kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti gelmekte, bu da şirket kalite politikamızın temelini oluşturmaktadır. 1997 yılında almış olduğumuz ve bugünde sahip olduğumuz kalite belgelerimiz ile Uluslararası Kalite Standardını yakaladık.

Bu standartlar çerçevesinde biotem olarak her zaman, müşterilerimizin ve çalışanlarımızın, memnuniyetlerini en üst düzeyde tutmaya gayret gösterdik. En iyi ve en kaliteli hizmeti vermeyi ilke edindik.

Vizyonumuz

Vizyonumuz, sektördeki en iyi hizmet şirketi olmaktır. Bunu başarmak için de Biotem olarak hedefimiz, müşterilerimize en iyi ve kaliteli hizmeti, en hesaplı ve en kısa sürede sunmaktır.

Ekip çalışması, sistemli hizmet, uzmanlar tarafından sürekli verilen ve yenilenen eğitimlerimiz ile geliştirdiğimiz profesyonel uygulamalarımız bize daha da iyi çözümler yaratma fırsatı vermektedir.

Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Tamam